بالا

انجمن تخصصی سازه برتر


انجمن سازه برتر

سایت تخصصی مهندسی عمران و معماری

تبلیغات در انجمن سازه برتر
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیر آلات بهداشتی قهرمان
#1
 

کارخانه شیرآلات قهرمان ، یکی از پیشتازان، در عرصه تولید شیرهای ساختمانی، لوازم و تجهیزات حمام وشیر آلات الکترونیکی و بیمارستانی است 

محصولات این کارخانه، با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات روز دنیا تولید شده و همچنین دارای استانداردهای بین المللی می باشد که قابلیت رقابت با تولیدات دیگر کشورهای صنعتی مانند آلمان را داراست. 

بنابراین کارخانه قهرمان ، بخش زیادی از تولیدات خود را به بیش از ۳۰ کشور جهان صادر می کند، که این امر ،در شکوفایی صنعت این مرز و بوم، نقش بسزایی دارد. 

لازم به ذکر است کلیه محصولات قهرمان پنج سال ضمانت و پانزده سال خدمات پس از فروش را دارا می باشد.
پاسخ


#2
یکی از قدیمی ترین شرکت های طراح و تولید کننده شیرآلات بهداشتی، شیرآلات کاویان با 5 سال ضمانت است. موسس این شرکت از سال 1368 یکی از فعالین صنعت شیرآلات بوده است. بسیاری از شما ممکن است نام شیرآلات کاویان را نشنیده باشید، چرا که پیش از ثبت برند کاویان در سال 1386به تولید و فروش قطعات شیرآلات به سایر تولیدکنندگان می پرداخت و احتمالاً تجربه استفاده از محصولات این شرکت را بدون اینکه بدانید داشته اید. از سال 1386 طراحی و تولید شیرآلات مونتاژ شده با برند کاویان را با رویکرد طراحی محصولات غیر کپی آغاز کرد. این شرکت در فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان (https://www.kavianhamafza.com/) امکان خرید مستقیم از تولید کننده را به همراه توضیحاتی در مورد ایده طراحی هر محصول فراهم آورده است.
[تصویر:  faucet-chrome-basinmixer-kavian-bita-w=5...de=max.png]
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین های سایت
    تبلیغات در انجمن سازه برتر