بالا

انجمن تخصصی سازه برتر


انجمن سازه برتر

سایت تخصصی مهندسی عمران و معماری

تبلیغات در انجمن سازه برتر
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازار کار و آینده کارکرد با نرم افزار Safe :
#1
با توجه به این واقعیت که ایران عزیز ما در صنعت ساخت و ساز پیشرفت می کند، ضروری است که تمام مراحل صنعت براساس دستورالعمل های فنی وطبق آخرین مسائل مربوط به نظارت استفاده شود. بنابراین، برای انجام این کار، مهندسان مجبورند از نرم افزار جدید علاوه بر داشتن اطلاعات به روز، استفاده کنند.
علاوه بر اجرای پروژه ها در دوره های دانشگاه، برای طراحی P & D، ساختمان های مختلف مانند ساختمان ها، سوله ها، سیلوها، منابع نفت و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.
همچنین، با توجه به استفاده گسترده از Safe Studiens و فارغ التحصیلان، آنها می توانند از بسیاری از پروژه های کارشناسی ارشد، مقالات و پایان نامه های خود استفاده کنند.

قابلیت جدیدترین نسخه نرم افزار SAFE
جدیدترین نسخه موجود در بازار نرم افزار Safe ، نسخه 2016 می باشد. این نسخه تغییرات قابل توجهی نسبت به نسخه های قبلی داشته است. محیط امنیتی نرم افزار به طور چشمگیری تغییر کرده است. علاوه بر بهبود گرافیک، نحوه ساخت مدل و معرفی مشخصات و بار نیز تغییر کرده است. مهمترین تغییرات در نرم افزار SAFE، توانایی اضافه شده برای تجزیه و تحلیل و طراحی پرتوها و اسلبها است.

روش تقویت زبان
قرص زیپتین (جانوویا) برای چیست؟ هشدارها و نکاتی که باید بدانید
ارائه یک سخنرانی خوب
قرص پرفنازین چیست؟ عوارض قطع ناگهانی، طرز مصرف و نکات مهم


در نرم افزار Safe، همچنین می توان جزئیات را در قالب یک نقشه ارائه کرد، اما با توجه به این که اصول نقشه برداری از کشور به کشور متفاوت است، این ویژگی برای ارائه نقشه های اجرایی در ایران به طور گسترده ای در دسترس نیست. در این آموزش برای تدریس آخرین نرم افزار Safe استفاده می شود تا دانش آموزان و مهندسان عمران از امتحانات برای استفاده از آخرین نرم افزار Safe برای تحقیق و ارائه مقالات مأموریت استفاده کنند.
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین های سایت
    تبلیغات در انجمن سازه برتر