بالا

انجمن تخصصی سازه برتر


انجمن سازه برتر

سایت تخصصی مهندسی عمران و معماری

تبلیغات در انجمن سازه برتر
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فهرست کامل پایگاه های دانلود رایگان پایان نامه معماری
#1
ر این مطلب تمامی سایت های دانلود رایگان پایان نامه معرفی می گردد. حدود 30 تا 40 درصد پایان نامه های منتشر شده در دانشگاههای معتبر دنیا، به صورت رایگان قابل دانلود می باشند. حدود 10 درصد از پایان نامه ها بنا به درخواست مولف، دانشگاه و  ... تا چند سال قابل انتشار به صورت عمومی نمی باشد. دیده شده بعضی از پایان نامه ها  تا 50 سال امکان انتشار عمومی نداشته و تنها اعضای هیئت علمی دانشگاه مربوطه به آن دسترسی دارند. مابقی پایان نامه ها از پایگاه معتبری همچون ProQuest قابل دانلود می باشند. هزینه تهیه اشتراک این پایگاه بسیار بالاست و معدود دانشگاههایی در ایران به پایان نامه های ProQuest دسترسی دارند که دسترسی اکثر آنها به صورت موقت و Trial می باشد. اما شما می توانید به راحتی از طریق ایلرنیکا پایان نامه های ProQuest را دانلود کنید. شاید با یافتن یک پایان نامه خوب 60 تا 70 درصد حجم کار شما برای انجام یک پایان نامه عالی کاسته می شود. اگر بخواهیم مزیت دانلود پایان نامه را نسبت به دانلود کتاب و دانلود مقاله برای انجام پایان نامه دانشگاهی ذکر کنیم موارد زیر قابل زیر قابل بیان می باشد:

1- آنچه در پایان نامه تحت عنوان مطالعه مروری انجام می شود بسیار مفصل تر و با توضیحات بیشتری است.
2- منابع پایان نامه ( که در اکثر مواقع مقالاتی هم از آن منتشر می شود ) نسبت به کتاب ها بسیار جدیدتر است.
3- نتایج حاصل از پژوهش یک پایان نامه بسیار مفصل تر از یک مقاله بیان شده است.
در اینجا قصد داریم تمامی سایت های معتبر دانلود رایگان پایان نامه را خدمت شما ارائه کنیم.

پایگاههای دانلود رایگان پایان نامه

دانلود رایگان پایان نامه از پروکوئست
سایت ProQuest امکان دانلود رایگان بخش از پایان نامه های خود را برای پژوهشگران فراهم کرده است. برای جستجو در پایان نامه های Open Access پروکوئست به آدرس pqdtopen.proquest.com مراجعه کنید. لازم به ذکر است تمامی پایان نامه هایی از پروکوئست که دارای فول تکس می باشند از طریق ایلرنیکا قابل دانلود می باشند. برای مطالعه نحوه جستجو و دانلود پایان نامه از این پایگاه به راهنمای دانلود پایان نامه از پروکوئست مراجعه کنید.

دانلود رایگان پایان نامه های کشورهای اروپایی
برای دانلود رایگان پایان نامه کشورهای اروپایی می توانید به سایت dart-europe.eu مراجعه کنید. تا کنون امکان دانلود رایگان پایان نامه از 680 موسسه و دانشگاه در این پایگاه فراهم شده است. از این پایگاه می توانید حدود 650 هزار عنوان پایان نامه را رایگان دانلود کنید.

 

دانلود رایگان پایان نامه های Open Access (oatd)
برای جستجو و دانلود رایگان پایان نامه های با دسترسی آزاد سایت oatd.org بسیار مناسب می باشد. این پایگاه بیش از 4 میلیون پایان نامه از سراسر دنیا را نمایه کرده است. شما می توانید در این پایگاه براساس عنوان، چکیده، مولف و موضوع پایان نامه های پایان نامه مورد نظر خود را جستجو کنید.

 

دانلود رایگان پایان نامه های انگلستان (ethos)
امکان دانلود رایگان پایان نامه های انگلستان از سایت ethos.bl.uk فراهم می باشد. این پایگاه نزدیک به 500 هزار عنوان پایان نامه دانشگاههای انگلستان، ایرلند و اسکاتلند را نمایه کرده است. متاسفانه امکان دانلود رایگان حدود 40 تا 50 درصد پایان نامه های این سایت وجود دارد. برای دانلود مابقی پایان نامه ها بایستی هزینه ای در حدود 50 پوند جهت اسکن و ارسال پرداخت نمایید. مدت زمان آماده سازی هر پایان نامه بین 2 تا 3 هفته می باشد.

دانلود پایان نامه های کشور استرالیا
پایان نامه های کشور استرالیا نیز به صورت رایگان از سایت کتابخانه ملی استرالیا به آدرس trove.nla.gov.au قابل جستجو و دانلود است. در این پایگاه حدود 580 میلیون سند الکترونیکی نمایه شده است.  که بخشی از آنها قابل دانلود است.

دانلود پایان نامه های چین و تایوان
برای جستجوی و دانلود پایان نامه های کشور چین می توانید به آدرس oversea.cnki.net مراجعه کنید. اکثر مقالات و پایان نامه های کشور چین در این پایگاه قابل جستجو و دانلود است. درصورتی که موفق با دانلود سند از این پایگاه نشدید می توانید لینک سند مورد نظر خود را در سایت ثبت کرده تا سند مورد نظر برای شما ارسال گردد.

 ۹۲ عبارت کلیدی برای استفاده در مکالمه های زبان آلمانی
تمام جملات و کلمات عاشقانه که در زبان فرانسه باید بلد باشید
۳ روش مؤثر تقویت مکالمه و فن بیان در زبان ترکی استانبولی
بهترین روش یادگیری زبان هندی در ۴ گام ساده (اما اصولی)


در پایان خاطر نشان می گردد در صورتی که پایان نامه خود را در هیچ یک از پایگاه های فوق پیدا نکردید، پایان نامه مورد نظر خود را در ایلرنیکا جستجو و دانلود کنید.
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین های سایت
    تبلیغات در انجمن سازه برتر