بالا

انجمن تخصصی سازه برتر


انجمن سازه برتر

سایت تخصصی مهندسی عمران و معماری

تبلیغات در انجمن سازه برتر
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازار ارزان‎فروشی کاشی‎وسرامیک داغ شد
#1
بازار ارزان‎فروشی کاشی‎وسرامیک داغ شد

رئیس انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک به ارزان فروشی کاشی و سرامیک در سطح بازار اشاره کرد و گفت: برخی برای تصاحب بازار اقدام به ارزان فروشی می‌کنند که همین امر باعث می‌شود صنعت کاشی و سرامیک کشور همچنان شاهد رونق نباشد.

بهنام عزیززاده با اشاره به اینکه با وجود گرانی مواد اولیه، تولیدکنندگان کاشی و سرامیک به دلیل عدم کشش بازار امکان افزایش قیمت محصولات خود را ندارند، اظهار داشت: متأسفانه امروز رقابت منفی میان تولیدکنندگان کاشی و سرامیک وجود دارد که این امر مشکلاتی را برای واحدهای تولیدی بوجود آورده است.

وی به ارزان فروشی کاشی و سرامیک در سطح بازار اشاره کرد و گفت: برخی برای تصاحب بازار اقدام به ارزان فروشی می‌کنند که همین امر باعث می‌شود صنعت کاشی و سرامیک کشور همچنان شاهد رونق نباشد.

رئیس انجمن کاشی و سرامیک تصریح کرد: امروز واحدهای تولیدی بیش از نیاز بازار کالا تولید می‌کنند و عدم رونق ساخت و ساز عاملی شده تا با انبارهای پر روبرو بوده و نتوانند در جهت توسعه خود اقدامات لازم را انجام دهند.

عزیززاده با بیان اینکه نقدینگی فقط یکی از مشکلات صنف کاشی و سرامیک است گفت: در نقل و انتقال پول نیز همچنان با مشکل روبرو هستیم در بازار داخلی هم تاکنون هیچ راهکاری برای رونق انجام نشده است.

منبع: سازه نیوز
پاسخ


#2
کاشی تبریز دیجی سرامیک لوکس از زیبایی و استقامت بسیار بی نظیری برخوردار می باشد و همین امر نیز اهمیت زیادی را در میزان فروش این مصالح داشته است. شما می توانید متنوع ترین و شیک ترین انواع این محصولات را از نمایندگی کاشی و سرامیک تبریز مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به علاقه مندی و سلیقه ای که دارید، بهترین این محصولات را تهیه نمایید. همچنین در نظر بگیرید که قیمت کاشی و سرامیک تبریز درجه یک یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از خریداران را به سوی خود مشغول کرده است و شما می توانید از همین وب سایت پیش روی خود، قیمت مربوط به انواع کاشی تبریز را مورد بررسی قرار داده و از این طریق بهترین این مصالح را با توجه به قدرت مالی خود تهیه و خریداری کنید.
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین های سایت
    تبلیغات در انجمن سازه برتر