بالا

انجمن تخصصی سازه برتر


انجمن سازه برتر

سایت تخصصی مهندسی عمران و معماری

تبلیغات در انجمن سازه برتر
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاوم‌سازی بیش از ۲ میلیون خانه روستایی در ۱۲سال اخیر
#1
مقاوم‌سازی بیش از ۲ میلیون خانه روستایی در ۱۲سال اخیر

مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: از ۵ میلیون و ۱۶۵ هزار واحد مسکن روستایی، ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار واحد مقاوم‌سازی شده است.

نوسازی ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار واحد مسکن روستایی طی ۱۲ سال گذشتهحمیدرضا سهرابی مدیرکل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن در‌ گفت‌وگو با خبرنگار مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه از ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی بیش از ۸۰ هزار واحد عقد قرارداد شده است، اظهار کرد: ۱۶۰ هزار واحد مسکن روستایی تا به امروز ابلاغ شده و مابقی واحد‌ها نیز طبق روال انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: تا سال ۱۴۰۵، ۷۰ درصد از واحد‌های مسکن روستایی باید مقاوم‌سازی شود.

سهرابی تصریح کرد: تا سال ۸۴ تنها ۷ درصد از این واحد‌ها مقاوم‌سازی شده بود، اما تا به امروز ۴۰ درصد از این واحد‌ها که معادل ۲ میلیون واحد مسکن روستایی می‌شود، مقاوم سازی شده است.

مدیرکل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن تأکید کرد: یک‌میلیون و ۶۲۸ هزار واحد مسکن روستایی در قالب بهسازی و ۳۴۵ هزار واحد در قالب بازسازی مناطق روستایی آسیب دیده انجام شده که در مجموع یک‌میلیون و ۹۷۳ هزار واحد مسکن روستایی نوسازی و بازسازی‌شده است.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال ۸۴، تاکنون از ۵ میلیون و ۱۶۵ هزار واحد مسکن روستایی، ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار واحد مقاوم‌سازی شده است.منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
پاسخ


#2
درسته به تازگی نوسازی و بازسازی های خوبی صورت گرفته و حتی برای احداث هم ایده های خلاقانه ای به کار گرفته شده.. خصوصا در منطقه شمال کشور جهت واحد هایی که تحت عنوان اجاره ویلا فعالیت میکنند که باعث شده خواهان بیشتری داشته باشه
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین های سایت
    تبلیغات در انجمن سازه برتر