بالا

انجمن تخصصی سازه برتر


انجمن سازه برتر

سایت تخصصی مهندسی عمران و معماری

تبلیغات در انجمن سازه برتر
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید مواد افزودنی پرکاربرد واتر پروف بتن
#1
از مواد افزودنی پرکاربرد میتوان به واتر پروف بتن یا پودر آب بند کننده بتن و ملات سیمانی اشاره نمود که از موارد کاربرد آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود :واتر پروف بتن ADMIX WP 763 برای تولید بتن آب بند در سازه های بتنی مانند کانال های آب رسانی، پوشش تونل ها و گالری ها، مخازن آب ( آب شرب و صنعتی) ، استخر، آب نما، دریاچه مصنوعی، پی و نمای ساختمان به کار می رود و باید توجه داشت که باید از سیاتهای معتبر اینترنتی خریداری نمود .
پاسخ


#2
(02-12-2018، 03:33 PM)tahanom نوشته است: از مواد افزودنی پرکاربرد میتوان به واتر پروف بتن یا پودر آب بند کننده بتن و ملات سیمانی اشاره نمود که از موارد کاربرد آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود :واتر پروف بتن ADMIX WP 763 برای تولید بتن آب بند در سازه های بتنی مانند کانال های آب رسانی، پوشش تونل ها و گالری ها، مخازن آب ( آب شرب و صنعتی) ، استخر، آب نما، دریاچه مصنوعی، پی و نمای ساختمان به کار می رود و باید توجه داشت که باید از سیاتهای معتبر اینترنتی خریداری نمود .

کندگیر کننده های بتن (Retarders) یکی از قدیمی ترین افزودنی های بتن می باشند. این ترکیبات نزدیک به صد سال قدمت در صنعت بتن دارند. دیرگیرها با تاخیر در زمان گیرش اولیه بتن، باعث می شوند بتن به مدت بیشتری به حالت پلاستیکی باقی بماند. کندگیرها با ورود به واکنشهای هیدراتاسیون، به گونه ای عمل می کنند که واکنشگرها با سرعت کمتری با یکدیگر واکنش کنند.
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین های سایت
    تبلیغات در انجمن سازه برتر